Meniu Uždaryti

Užsakymo pateikimas

1. Pirkėjas išsirenka norimas prekes iš www.z-sport.lt puslapio ir apie tai informuoja mūsų klientų aptarnavimo skyriaus darbuotoją el. paštu ar telefonu.

2. Pirkėjas, Z-Sport pateiktu elektroniniu paštu gauna išankstinio mokėjimo pranešimą. Prieš apmokant, mes prašome Pirkėjo atidžiai perskaityti ir įsitikinti, kad pranešime nurodyta informacija atitinka Pirkėjo užsakymą.

3. Patvirtinus apmokėjimą, prekės bus išsiunčiamos į Pirkėjo pasirinktą Omniva/DPD/LP Express terminalą.

Prekių kaina

1. Prekių, parduodamų per Z-Sport puslapį, kainos yra nurodytos eurais, be pristatymo kainos. Visos kainos nurodytos su 21% PVM. Pristatymo kaina bus pridėta prie prekės kainos.

2. Z-Sport pasilieka teisę keisti kainas. Jei Pirkėjas užsakymą pateikė iki kainų pakeitimo įsigaliojimo, Pirkėjui galios užsakymo patvirtinime nurodyta kaina.

Pirkiniai

1. Prekių likutis ir kaina gali keistis be perspėjimo iš anksto. Jei Pirkėjas užsakymą atliko iki šių pokyčių, Pirkėjui bus pritaikytos užsakymo metu galiojusios sąlygos ir taisyklės.

2. Jei užsakymo įvykdyti nėra įmanoma, su Pirkėju bus susisiekta ir jo sumokėta suma bus sugrąžinta.

Apmokėjimas

1. Jei užsakymo duomenys ir kontaktiniai duomenys yra užpildyti/perduoti teisingai, Pirkėjui bus atsiunčiamas pranešimas, el. Pašto adresu, kurį Pirkėjas nurodė Z-Sport.

2. Kuomet už prekes bus sumokėta, Pirkėjas gaus užsakymo patvirtinimą į nurodytą el. Pašto adresą.

3. Užsakymai, atlikti Z-Sport puslapyje, adresu www.Z-Sport.lt, bus peržiūrimi Pirmadienį-Penktadienį, 9:00-17:00, išskyrus šventines dienas.

Pristatymas

1. Įsigytos prekės bus pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, į Omniva/LP Express siuntų terminalus.

2. Visos įsigytos prekės į Pirkėjo pasirinktą terminalą bus pristatytos per 4-5 darbo dienas. Jei užsakymas buvo suformuotas savaitgalį arba šventinę dieną, prekės bus pristatytos artimiausių darbo dienų metu, per 4-5 dienas po šventinio periodo.

3. Pristatymo į Omniva/LP Express terminalą kainą – 5,00 eurai (su PVM).

Prekių grąžinimas

1. Klientas turi teisę grąžinti prekes per 14 dienų nuo jų gavimo ir atgauti visą sumokėtą sumą (išskyrus sumą sumokėtą už pristatymą). Norėdamas pasinaudoti prekės grąžinimo teise Pirkėjas turi pateikti prašymą raštu, kita forma el. paštu zsportshop.info@gmail.com.

2. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir originalioje pakuotėje su etiketėmis.

3. Originali pakuotė turi būti atidaroma atsargiai, jos nepažeidžiant. Pirkėjas nėra atsakingas už pakuotės pažeidimus tik tuo atveju, jei jos nepažeidžiant atidaryti yra neįmanoma. Jei klientas sugadino pakuotę, nors buvo įmanoma atidaryti jos nepažeidžiant, Z-Sport gali reikalauti padarytos žalos atlyginimo.

4. Jei Pirkėjas gavo klaidingą prekę, jei gavo brokuotą prekę, jei prekė atkeliavo pažeistoje pakuotėje – klientas privalo nedelsdamas susisiekti su Z-Sport atstovais: zsportshop.info@gmail.com

5. Z-Sport yra atsakingi už kliento prekes, jų transportavimo metu. Prekių pažeidimo ir praradimo rizika atitenka klientui, jam priėmus prekes.

6. Pinigų grąžinimo procesas prasidės pardavėjui sulaukus ir įvertinus grąžinamas prekes.

Asmeninės kliento informacijos apdorojimas

1. Pardavėjas naudoja asmeninę Pirkėjo nurodytą informaciją, kuri yra būtina Užsakymo patvirtinimui. Pardavėjas neperduos Pirkėjo asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus siuntų tarnybai, kuriai ši informacija yra būtina prekės pristatymui.